O przedszkolu:

Jagodowe przedszkole, to miejsce stworzone z myślą o dzieciach, o jak najlepszym i najpełniejszym ich rozwoju, bezpieczeństwie i radości, jaką mogą czerpać z każdego dnia pobytu w naszej placówce. Profilem naszego przedszkola są zajęcia artystyczne – sztuka, taniec, teatr, muzyka, które pozwalają dziecku na pełen entuzjazmu i swobody rozwój: ruchowy, umysłowy, emocjonalny, muzyczny, manualny. Wiemy, iż aby dziecko mogło czerpać ze świata i rozwijać się w kierunku wielu swoich zainteresowań i predyspozycji, powinno mieć sposobność podejmowania różnorodnych działań, stąd też mocno dbamy o to, aby dzieciom dostarczać takie przestrzenie, materiały i zajęcia, które pomogą im w sposób spontaniczny i zupełnie naturalny rozwijać się na wielu płaszczyznach.

W naszym przedszkolu oprócz zajęć artystycznych, odbywają się również zajęcia sportowe i językowe. Prowadzimy również zajęcia z przyrody. Dzieci mają możliwość uczestniczyć i przeprowadzać eksperymenty, sadzić i pielęgnować rośliny, podglądać życie owadów… Na zajęciach szachowych stają się królami i królowymi dbającymi o swoje królestwo i poddanych ucząc się logicznego myślenia i działania. Wszystkie nasze zajęcia i działania mają na celu rozbudzanie w dzieciach ciekawości światem i otaczającą je rzeczywistością. Naszym zadanie jest wspierać je w tym niezwykłym poznawaniu, uczeniu się i tworzeniu w świecie swojego własnego „ja”.

Do naszego przedszkola zapraszamy również niesamowitych gości, którzy w przystępny sposób przedstawiają dzieciom swoje niezwykłe zawody, czasem opowiadają również niesamowite historie roztaczając przed nami bogaty świat teatru. Czasem pokazują nam cudowny świat przyrody przynosząc ze sobą swoich niesamowitych przyjaciół z najodleglejszych części świata. Czasem są to osoby, które zabierają nas w czarodziejski wehikuł czasu, który pokazuje nam odległe czasy, nawet tak odległe, jak czasy dinozaurów.

Druki do pobrania: